Praha.cz

 
Business zprávy
Tablety děti baví. Základní vybavení však nenahradí
Čtvrtek, 19. únor 2015 15:38
Učebna SSŠVT

Po celé České republice přestává být výuka s použitím tabletů raritou. Mobilní dotyková zařízení jsou módním trendem, který podporuje stát. O jejich roli ve výuce panují rozličné názory. Dle slov zástupců Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze je především žádoucí, aby bylo na řadě škol doplněno přednostně základní počítačové vybavení. Výuka na tabletech pak musí být postavena tak, aby žák informace nejenže na internetu našel, ale uměl si je zároveň zapamatovat.

Celý článek...
 
Vypadávání vlasů či lysiny už se neřeší transplantací, do Prahy přišla nová bezbolestná biokompatibilní metoda
Pátek, 13. únor 2015 13:53
Mediestetik

Doposud bylo úbytek vlasů možné řešit pouze parukou, tupém nebo transplantací vlasů. Do České republiky však nyní přišla metoda italského systému vlasových biokompatibilních polymerových štěpů RealHair. Tato mezinárodně uznávaná metoda, za kterou mnohaletý výzkum, dokáže vyřešit jakýkoliv úbytek vlasů, tedy od lysin až po drobné vypadávání vlasů. Jediné ošetření vám tak dokáže navrátit potřebnou hustotu i délku vlasů a s nimi i sebevědomí.

Celý článek...
 
K volbě správné střední školy pomáhá dostatek informací
Středa, 11. únor 2015 12:19
Škola SSŠVT

Pokud vybíráte střední školu a nevíte, jak na to, kdy s výběrem začít a jaké máte možnosti, je postup jednoduchý. Podle ředitele Soukromé střední školy výpočetní techniky na pražském Proseku Martina Vodičky je důležité spojit požadavky dítěte i zkušenosti rodičů.

Celý článek...
 
Je konopí tajemstvím čisté pleti bez akné?
Čtvrtek, 05. únor 2015 16:10
Konopné výrobky

Značka Carun spustila řadu s nezvyklými ingrediencemi, které slibují zmírnit nedostatky pleti. Produkty obsahují konopí seté, které má protizánětlivé účinky. Konopí má jednu z nejvyšších úrovní antioxidantů rostlinného oleje.

Celý článek...
 
V Praze představili novinku, jak se zbavit slovanských stehen
Čtvrtek, 29. leden 2015 14:20
Mediestetik

Často chceme zhubnout po tom, co jsme v zimě nějaká kila nabrali, ale vlastně vůbec netušíme, co s vlastními genetickými predispozicemi. Klinika Mediestetik ale nyní představila novou metodu, využívanou ve světě, a sice kryolipolýzu stehen, ale i dalších problematických partií, které jsou typické pro slovanské národy.

Celý článek...
 
Máte obavy z údržby teras a plotů ze dřeva? WoodPlastic® nevadí ani mráz
Pondělí, 26. leden 2015 13:30
Woodplastic

Pořádná zima v letošním roce stále jen klepe na dveře, a tak se dokonce naskýtají okamžiky, kdy můžeme s rodinou nebo přáteli posedět na terase před domem a radovat se ze slunečních paprsků. Po celém světě začínají být čím dál populárnější tzv. kompozitní terasy, které kromě dřevěné složky obsahují i složku plastovou. Díky tomu jsou kompozitní terasy od výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s. odolnější vůči klimatickým i dalším vnějším vlivům, trvanlivější, bezpečnější a téměř bezúdržbové vzhledem ke klasickým terasám dřevěným.

Celý článek...
 


Strana 10 z 18