Praha.cz

 
Business zprávy
Drahé krémy dnes už nahrazují vitamínové injekce
Pátek, 28. srpen 2015 11:34
Mediestetik

Kůže obličeje a dekoltu je v létě vystavena silnému působení slunce, chlóru z bazénů nebo soli v moři. Aby se ještě během podzimu správně regenerovala, je potřeba ji dopřát náležitou péči. Mnoho žen namísto luxusních a drahých krémů dnes už ale upřednostňuje drobné miniinvazivní metody, jakou je třeba mezoterapie.

Celý článek...
 
Počítačových útoků je stále více! Začněte se účinně bránit!
Pondělí, 10. srpen 2015 10:00
Počítačových útoků je stále více! Začněte se účinně bránit!

Na internetu kolují miliony nebezpečných programů v podobě virů, trojských koní a dalších, které dokáží i během několika vteřin napadnout systém a napáchat velké škody. Najděte si nyní v létě několik minut a zkontrolujte zabezpečení vašeho počítače. Poradíme vám, jak nastavit ochranu tak, aby byl váš počítač maximálně chráněn.

Celý článek...
 
Jsou lepší plastová okna, nebo eurookna?
Úterý, 04. srpen 2015 07:15
Jsou lepší plastová okna, nebo eurookna?

Léto je ideální období pro realizaci rozsáhlejší rekonstrukce. Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou na nová okna, nemarněte čas a pusťte se do toho. Ale co si počít v případě, že se stále nemůžete rozhodnout mezi plastovými a dřevěnými okny? Dřevo i plast mají své specifické vlastnosti a obecně nelze konstatovat, které řešení je nejlepší. Při výběru hrají roli individuální požadavky obyvatel a v neposlední řadě charakter bydlení.

Celý článek...
 
Zájemců o bydlení v Praze stále přibývá. Jaké druhy bydlení jsou nejvyhledávanější?
Pondělí, 03. srpen 2015 10:25
Zájemců o bydlení v Praze stále přibývá. Jaké druhy bydlení jsou nejvyhledávanější?

Bydlení v Praze se stává stále vyhledávanějším pojmem pro obyvatele celé republiky. Do Prahy se lidé stěhují nejčastěji kvůli zaměstnání, ale tento krok může být uskutečněn i z důvodu obliby velkoměstského stylu života. Ať už je důvod jakýkoliv, každoročně se počet nových pražanů zvyšuje. A nejedná se rozhodně o zanedbatelnou sumu, ale o několik procent nově příchozích. Jaké druhy bydlení nejčastěji vyhledávají noví obyvatelé hlavního města?

Celý článek...
 
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1
Čtvrtek, 02. červenec 2015 08:48
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1

Milujete saunování, ale manžel nesnáší vysoké teploty a dcera má astma? V takovém případě vám asi domácí sauna neprojde. Přesto existuje řešení, které uspokojí vás i zbytek rodiny.

Celý článek...
 
3. PRODEJNÍ OUTDOOROVÁ VÝSTAVA VÝROBKŮ JUREK V PRAZE
Čtvrtek, 02. červenec 2015 07:33
3. prodejní outdoorová výstava v Praze

Zveme vás na 3. prodejní výstavu stanů, spacáků a dalšího outdoorového vybavení JUREK konanou na Výstavišti v Praze 7 - Holešovicích, v Křižíkově pavilonu E - vedle Pyramidy ve dnech 17. 6. až 18. 7. 2015.

Celý článek...
 


Strana 7 z 18