Praha.cz

 
Den otevřených dveří Pražských služeb
Úterý, 19. duben 2016 13:22
Den otevřených dveří Pražských služeb

Již za 4 dny otevře své brány areál Pražských služeb. Návštěvníci se v rámci Dne otevřených dveří Pražských služeb v areálu společnosti ve Vysočanech mohou těšit na výstavu nejmodernější techniky a technologií. Nebude chybět ani prohlídka třídící linky papíru či sběrného dvoru. Na vlastní oči návštěvníci spatří, jak se z jejich odpadu vyrábí teplo a světlo pro 20 000 domácností. Připraven bude i bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.


Letošní Den otevřených dveří Pražských služeb se bude konat v sobotu 23. dubna v areálu společnosti, v ulici Pod Šancemi 1. Celým dnem bude provádět herec a moderátor Jirka Mádl. Na pódiu se pak představí hvězdy jako je zpěvák Pavel Callta, popová dvojice Verona či kapela Sabrage.


Návštěvníci budou moci obdivovat vystavenou techniku, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu, úklidu a údržbě komunikací. Nepřijdou ani o populární exkurze do ZEVO Malešice a v letošním roce budou mít možnost navštívit i třídící linku na papír a sběrný dvůr.


EXKURZE


den od 2016 Sběrný dvůr: od 10:30 do 15:45 (vstup neomezen)


Třídící linka papíru: od 10:30 do 15:30 (vždy po 30min. intervalech, max. 25 osob, registrace na místě u hostesek)


ZEVO Malešice:

  • 1. Blok: od 8:00 do 10:15 (vždy po 15min. intervalech, max. 20 osob, registrace na místě - ulice Průmyslová 615/3, bez možnosti rezervace předem)
  • 2. Blok: od 10:30 do 15:45 (vždy po 15min. intervalech, max. 20 osob, registrace předem na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript garantována počtu 100 lidí, max. lze přihlásit 10 osob najednou. Pro ostatní je nutná registrace na místě u hostesek, kde bude i připraven „pendl“ minubus mezi areálem a ZEVO Malešice. Na exkurzi je možné se dopravit i po vlastní ose).

* Na exkurze je nutné se dostavit 10 min. před začátkem prohlídkového intervalu.


** Exkurze do ZEVO není možná pro děti mladší 7let, nedoporučujeme ji těhotným ženám a lidem se zdravotními problémy!


Zábavu si užijí i ti nejmenší, pro které budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce.


Pro větší děti a dospělé bude přichystán offroadový polygon, kde budou moci vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách.


Dále jen naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka a možná přijde i kouzelník. Oficiální zahájení akce je v 10:30.


Vstup je zdarma!


Více informací naleznete také na www.psas.cz.


Foto a zdroj: www.psas.cz

(ewe)